Śrutownice oraz oczyszczarki dla przemysłu od światowego lidera

RÖSLER zatrudnia ponad 1500 osób oraz dostarcza najbardziej nawet skomplikowane śrutownice.

Zamów kontakt z doradcą!

Zamów!
Scroll
Zdjęcie RÖSLER w Polsce
Logotyp

RÖSLER w Polsce

W Polsce znajduje się ponad 200 śrutownic oraz systemów oczyszczania RÖSLER, co więcej na świecie jest ich kilka tysięcy. Od ręcznych piaskarek przez zrobotyzowane linie dla branży motoryzacyjnej aż po wielkie śrutownice do oczyszczania konstrukcji okrętowych.

Dzięki temu, grono naszych odbiorców jest naszą najlepszą referencją. Sprawdź nas!

 

Logotyp

Produkty w ofercie RÖSLER

Zobacz jakie śrutownice i oczyszczarki znajdują się w ofercie RÖSLER. Od małych kabin do ręcznej obróbki strumieniowo ściernej,  następnie przez ogromne linie przelotowe z rokotokowymi systemami podania i odbioru aż po kompleksowe wyposażenie fabryk na które składają się zrobotyzowane linie śrutująco – konserwujące.

Aktualności

O firmie RÖSLER

rosler siedziba śrutownice oczyszczarki strumieniowo ścierne
siedziba rosler śrutownice oczyszczarki strumieniowo ścierne
rosler centrum testów śrutownice oczyszczarki strumieniowo ścierne

Rösler Oberflächentechnik GmbH
Niemcy, Untermerzbach
www.rosler.com

 

Historia Rösler – śrutownice oraz oczyszczarki strumieniowo ścierne

Działalność RÖSLER rozpoczęła się od porcelany, która nadal stanowi ważną podstawę dla naszej linii produktów do polerowania mediów. Na początku 1933 roku Richard Stephan Rösler założył firmę produkującą porcelanę w Dessendorf/Sudetenland. W 1948 roku, po zakończeniu wojny, odbudował firmę w Tettau – Schauberg/Upper Franconia. Dlatego z odpadów produkcyjnych powstały pierwsze środki polerskie: połamane kawałki kapsli do butelek po piwie, porcelana farmaceutyczna oraz ceramika techniczna.

Śrutownice oczyszczarki strumieniowo ścierne Rosler – dzisiaj

Obecnie Grupa Rösler – zatrudnia ponad 1600 osób na całym świecie, w tym 990 w Niemczech. Sieć dystrybucji jest wspierana przez 15 oddziałów oraz ponad 150 przedstawicieli na całym świecie. Dlatego pomimo naszej wielkości jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym i planujemy pozostać nim w przyszłości.

Grupa Rösler jest od ponad 80 lat ekspertem w dziedzinie wykańczania powierzchni i oferuje najszersze portfolio w świecie systemów wykańczania masowego, śrutowania, materiałów eksploatacyjnych oraz usług. Renomowane przedsiębiorstwa z wielu branż przemysłowych ufają produktom oraz usługom firmy Rösler. Dzisaj Rösler, posiadająca 15 spółek zależnych oraz ponad 150 przedstawicielstw handlowych. Rosler oferuje rozległą globalną sieć, która jest zawsze blisko klientów oraz gotowa do szybkiego działania..
Zadaniem naszych specjalistów jest zaprojektowanie systemu dla Państwa procesu wykańczania lub kompletnej linii produkcyjnej. Dlatego jesteście w najlepszych rękach z nami, zapewniamy wsparcie przez cały okres użytkowania maszyn, od fazy planowania, aż po wsparcie posprzedażne i serwis. Nasz zespół ds. zarządzania technologią współpracuje z Państwem w celu opracowania perfekcyjnego procesu wykańczania, precyzyjnie dostosowanego do Państwa detali.

Obszary działania RÖSLER

W ofercie firmy Rosler znajdują się m.in:

  • maszyny do obróbki strumieniowo ściernej (śrutownice / oczyszczarki)
  • urządzenia do procesów utwardzania powierzchni (kulowania)
  • systemy do gratowania
  • kabiny inżektorowe i ciśnieniowe
  • maszyny do obróbki wibrościernej
  • dedkowane urządzenia do postprocesingu druku 3d

Do czego z powodzeniem wykorzystamy śrutownice?

Jeśli do obróbki metalu ma służyć śrutownica, należy mieć świadomość, że urządzenie to będzie odpowiednie do obróbki metali różnego typu. Co więcej, oczyścimy nią powierzchnię niezależnie od jej kształtu. Zwykle mowa tu o urządzeniach, które stosuje się podczas obróbki produktów odlewanych z żeliwa, aluminium, mosiądzu, tłoczonych na zimno, hartownych, kutych i nie tylko. Tego typu obróbka, będzie odpowiednia również w przypadku sprężyn i innych skomplikowanych kształtów.

Jako, że śrutownice mają niezliczoną ilość zastosowań, są to wręcz niezastąpione maszyny, a najczęściej są one spotykane w różnego typu przemyśle. Śrutowanie to bowiem coś, bez czego nie jest możliwa prawidłowa obróbka metali.

Nasi klienci działają w pełnym przekroju branż i stosują śrutownice i oczyszczarki ROSLER w bardzo dużym spektrum zastosowań – od prac warsztatowych, przez oczyszczanie u producentów konstrukcji stalowych, po zastosowania wielkoseryjne w branży samochodowej czy lotniczej.

Każda oczyszczarka i śrutownica wymaga serwisu dla niezawodności i wieloletniego działania

Tak samo śrutownice, jak i oczyszczarki i urządzenia peryferyjne jak rolotoki czy filtry,  będą wymagać profesjonalnego serwisu, który my możemy Państwu zagwarantować. To najlepsza droga do tego, aby urządzenia te były bezpieczne podczas eksploatacji, a materiały były poddawane odpowiedniej obróbce. Kiedy tylko pojawi się jakakolwiek awaria, nie warto próbować pozbywać się jej na własną rękę. Warto skontaktować się wówczas z naszym serwisem, który ma wiedzę, doświadczenie oraz środki, aby uporać się z zaistniałym problemem. Nawet w przypadku urządzeń najwyższej klasy jakimi jest ROSLER wsparcie profesjonalnego serwisu, z krótkim czasem reakcji są kluczowe, szczególnie przy produkcji wielkoseryjnej w trybie trzy zmianowym.

Oczyszczarki i śrutownice RÖSLER

Każda oferowana przez nas oczyszczarka oraz śrutownica to urządzenie najwyższej jakości, który sprawdzi się w wypadku Twojej firmy. Gwarantujemy, że sprzęt spełni Twoje oczekiwania, a także okaże się sporym ułatwieniem w procesie produkcyjnym. Nawet jeśli pojawiają się pewne wątpliwości lub pytania dotyczące wyboru konkretnego modelu, z pewnością będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w szczególności z naszymi doradcami!

 

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną

Zobacz ciekawe wdrożenia RÖSLER

Zobacz nasze przykładowe wdrożenia, które mogą być podobne do Twoich potrzeb, lub które mogą stać się inspiracją dla Twojego wdrożenia. To jedynie fragment naszych możliwości, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Poznaj opinie naszych partnerów

Zobacz wszystko!
Cytat

Z firmą Awexim współpracujemy od niemal 30 lat i przez te wszystkie lata, do dziś, obserwujemy jak profesjonalne jest ich podejście do rozwiązywania problemów klientów końcowych.

Larsen Weyh – WIKUS
Cytat

Zarówno my, jak i klienci końcowi doceniają w AWEXIM umiejętność kompleksowego wsparcia klienta na każdym etapie współpracy – od doboru maszyny, przez jej montaż po wsparcie posprzedażowe. To niezwykle ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Achim Mueller – BEHRINGER
Cytat

W czasach coraz większej automatyzacji przemysłu niezwykle ważne jest, aby dostawca posiadał szerokie kompetencje związane z optymalizacją produkcji, co prowadzi do redukcji kosztów dla klientów. Te kompetencje AWEXIM posiada i za to cenimy współpracę z nimi.