O NAS

 

 Firma Awexim istnieje od 1991 roku, a nasz zespół AWEXIM to dzisiaj ponad 40 osób, z  czego duża część to wysoko wykwalifikowani doradcy, konsultanci, inżynierowie i  serwisanci gotowi w każdym momencie sprostać najbardziej wyśrubowanym wymaganiom!

Zakres naszego działania to szeroko pojęta obróbka skrawaniem i optymalizacja procesów produkcyjnych.

Celem naszych działań jest redukcja kosztów i zwiększenie wydajności dla naszych partnerów . Do każdego ze swoich klientów podchodzimy indywidualnie. Nasi specjaliści są w pełni do Państwa dyspozycji zapewniając satysfakcję niezależnie od skali oraz charakteru przedsięwzięcia.

Oferujemy pełen zakres usług, od specjalistycznego doradztwa dostosowanego do Twoich potrzeb po reorganizację całych procesów produkcyjnych.

 

Wybierz obszar, aby poznać szczegóły:

 
 
Nasi specjaliści działają na zasadzie grup zadaniowych, co jest gwarancją pełnego dostosowania się do najbardziej złożonych potrzeb naszych klientów.
Nasza centrala  znajduje się w  Warszawie , jednak jesteśmy blisko naszych klientów na terenie całego kraju, co jest możliwe dzięki rozproszeniu naszych oddziałów.
 
Jesteśmy w stanie dla Państwa zrealizować każdy projekt z obszaru, w którym się specjalizujemy.
 
 

 Awexim jest wyłącznym i autoryzowanym przedstawicielem firm, będących światowymi liderami w dziedzinie obróbki skrawaniem. Firmy, z którymi współpracujemy to: 

 

 

OBRABIARKI

 

 

 

NARZĘDZIA

 
Tungaloy
 narzędzia składane


 

 

Niezależenie od skali przedsięwzięcia – od doboru narzędzia, przez optymalizację pracy maszyny, dobranie i zainstalowanie całych linii produkcyjnych po kompleksową obsługę całych procesów.

Mając na celu satysfakcję naszych klientów staramy się nieustannie podnosić poziom obsługi, doradztwa, serwisu. Nieustannie pracujemy nad zwiększaniem kwalifikacji naszych pracowników, przeprowadzając liczne szkolenia i seminaria. Działamy tak intensywnie jak jest to możliwe – wszystko aby zapewnić Wam satysfakcję i zagwarantować najwyższą jakość usług.

Od roku 2007 AWEXIM posiada pełną ceryfikację jakości ISO9001 oraz ISO1401

ISO Awexim
 

Jesteśmy zawsze gotowi Państwu pomóc.

Nasze doświadczenie i wiedza są gwarancją Twojego sukcesu.