Wiercisz? Z nami zrobisz to szybciej i taniej!

BOTEK to specjalista od głębokich wierceń. Najwyższa jakość dla wierteł lufowych, w systemie BTA oraz Ejector.

Zamów kontakt z doradcą!

Zamów!
Scroll
Zdjęcie Pokażemy, policzymy,  <br>doradzimy.
Logotyp

Pokażemy, policzymy,
doradzimy.

Awexim jest generalnym importerem firmy BOTEK w Polsce.

Istniejemy na rynku od ponad 25 lat, zatrudniamy 50 osób,  i specjalizujemy się m.in. w optymalizacji procesów głębokiego wiercenia.  Nasz zespół specjalistów technicznych wspiera  klientów w całej Polsce, aby ich wiercenie było szybsze i tańsze.

Dołącz do najlepszych!

Produkty w ofercie BOTEK

Aktualności

O firmie BOTEK

botek Präzisionsbohrtechnik GmbH
Längenfeldstrasse 4
72585 Riederich
Germany
www.botek.de 

O firmie Botek

Botek jest globalnym graczem i dostawcą kompleksowych systemów do wiercenia głębokich otworów, zatrudniającym około 800 pracowników na całym świecie. Nasza podstawowa działalność koncentruje się na chłodzonych wewnętrznie narzędziach do wszystkich systemów do wiercenia głębokich otworów o średnicach od 0,5 do 1000 mm. Nasi klienci korzystają z naszego doświadczenia w zakresie wiercenia głębokich otworów w ramach naszych usług przed, w trakcie i po sprzedaży narzędzi.

Technologia botek jest przełomowa. Druga generacja rodzinnego przedsiębiorstwa kontynuuje udaną specjalizację w zakresie narzędzi do wiercenia głębokich otworów i procesów w swojej głównej fabryce w Riederich u podnóża Szwabskiej Alb oraz w zakładach produkcyjnych we Francji, na Węgrzech i w Indiach. Na całym świecie.

Oferta firmy Botek

W ofercie znajduje się szeroki zakres narzędzi, a między innymi są to wiertła lufowe,  narzędzia lufowe powiercające, wiertła lufowe  trepanacyjne, wiertła w systemie Ejector do pełnego materiału i powiercające, wiertła w systemie BTA, wiertła twin-flute, a także narzędzia specjalne – wiertła i frezy.

Film o Botek

https:/www.youtube.com/watch?v=Mz3VLhrlowY

Nasze ważne usługi

Nawet najwyżej klasy produkt jest warty tyle, ile potrafią ludzie, którzy z nim stoją.

Audyt i doradztwo

Nasi doradcy przeprowadzą analizę Państwa procesu, aby zaproponować optymalne rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści

Serwis i wsparcie techniczne

Posiadamy profesjonalny zespół z kompetencjami mechaników, elektryków i automatyków, którzy rozwiążą Państwa problemy technicznie

Szybki czas reakcji

Szybkość reakcji jest kluczowa w przypadku maszyn produkcyjnych, a nasz zespół serwisowy dba, aby minimalizować przestoje produkcyjne naszych klientów.

Infolinia techniczna

Wykonujemy konsultacje w formie hotline, celem wparcia naszych klientów - zarówno w kwestii doradztwa przy procesach obróbki jak i wsparcia serwisowego

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla operatorów, kierowników produkcji i technologów. Dzięki nim oszczędności z użytkowania naszych produktów wzrosną

Wdrożenia BOTEK

Nie można wyświetlić żadnych wpisów.

Skontaktuj się
z nami teraz!

Niezależnie od skali wdrożenia polecamy kontakt z naszymi ekspertami. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Dane kontaktowe

22-750-78-07
awexim@awexim.pl

 

AWEXIM SP. Z O.O.

Centrala: Warszawa, Gogolińska 29
Spółka: Warszawa, Wąchocka 1g
Oddziały: Tychy, Kraków, Gdańsk

 

Zamów kontakt z doradcą!

Administratorem danych jest Awexim Sp. z o. o., Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Poznaj opinie naszych partnerów

Zobacz wszystko!
Cytat

Z firmą Awexim współpracujemy od niemal 30 lat i przez te wszystkie lata, do dziś, obserwujemy jak profesjonalne jest ich podejście do rozwiązywania problemów klientów końcowych.

Larsen Weyh – WIKUS
Cytat

Zarówno my, jak i klienci końcowi doceniają w AWEXIM umiejętność kompleksowego wsparcia klienta na każdym etapie współpracy – od doboru maszyny, przez jej montaż po wsparcie posprzedażowe. To niezwykle ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Achim Mueller – BEHRINGER
Cytat

W czasach coraz większej automatyzacji przemysłu niezwykle ważne jest, aby dostawca posiadał szerokie kompetencje związane z optymalizacją produkcji, co prowadzi do redukcji kosztów dla klientów. Te kompetencje AWEXIM posiada i za to cenimy współpracę z nimi.